Pompy ciepła rekuperacja wentylacja Lublin

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonawstwem:

  • Instalacje grzewcze domów jedno i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, handlowych, usługowych, magazynowych zasilanych pompą ciepła lub gazem.
  • Wykonujemy odwierty geotermalne, kolektory pionowe (sondy) dla pomp ciepła na sondach Muovitech z 50-letnią gwarancją. Wiercimy i uzbrajamy studnie głębinowe na oryginalnych, atestowanych rurach studziennych.
  • Wykonujemy instalacje wodno-kanalizacyjne wewnętrzną oraz zewnętrzną. Armaturę, zbiorniki CWU oraz materiały instalacyjne dobieramy do potrzeb inwestora. Montujemy urządzenia renomowanych marek, żadnej chińszczyzny.
  • Instalacje wentylacji mechanicznej-rekuperacje. Wietrzenie domu jest tak samo ważne jak jego nagrzanie. Projektujemy i dobieramy centrale do każdego budynku indywidualnie. Posiadamy w swojej ofercie dużą gamę central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła.
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków, nasze instalacje wykonujemy na urządzeniach Sotlarenz oraz Kigspan. Wykonujemy również odwodnienia fundamentów, wód deszczowych z rynien, placów itp.
  • pompy ciepła Lublin lubelskie wentylacja rekuperacja Lublin

Pompy ciepła lubelskie 0 Logo

Pompy ciepła Lublin lubelskie
Rekuperacja Lublin lubelskie
Wentylacja Lublin lubelskie

Kontakt

Tel: + 48 512 112 248
E-Mail: geo.jozwik@gmail.com
ul. Nowy Świat 32 lok. 11
20-418 Lublin woj. lubelskie

Liczba odwiedzin

081706

Aquatech Lublin

Adres

Nowy Świat 32 lok. 11

20-418

Lublin

Poland

+48512112248

pompy ciepła lublin

pompy ciepła lubelskie

rekuperacja lubelskie

wentylacja lubelskie

wentylacja lublin


Wentylacja lubelskie 0 16czerwony3

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.Polecamy artykuly

Rekuperator, Pompa_ciepła